O nas

Kim jesteśmy?

        Nasza placówka decyzją Wojewody Łódzkiego z dnia 05-12-2017 RPS-III.9423.11.2017 została wpisana do ”Rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku” numer w rejestrze – RPS-III.9420.30.2017.

 Celem naszej placówki jest zapewnienie profesjonalnej i wieloaspektowej opieki osobom starszym, chcącym spędzić czas w zacisznym domu z usługami dopasowanymi do ich indywidualnych potrzeb.

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób poszukujących stałej , jak i tylko tymczasowej opieki. Możliwe jest także zorganizowanie przez nas wsparcia i pomocy w wybranych obszarach życia – np. pomoc w czynnościach życia codziennego.

Zapewniamy także całodobową opiekę lekarską oraz opiekę indywidualną.

Pełna opieka zdrowotna.
Nasi Pensjonariusze podlegają opiece lekarzy i pielęgniarek prowadzonej przez nas przychodni zdrowia GA-MED – lekarzy podstawowej opieki lekarskiej oraz psychiatry, psychologa, neurologa i laryngologa, szczególnie ważnych w opiece nad osobami starszymi i nie w pełni sprawnymi.

Co robimy?
Oferujemy szeroki wachlarz usług skierowanych do osób starszych, m.in. opiekę lekarską, zajęcia w ciągu dnia oraz rekreację – przydomowy duży ogród.

Dlaczego my?
Jesteśmy firmą, która oferuje profesjonalną opiekę dla osób starszych.

Posiadamy niezbędną wiedzę dotyczącą obowiązujących standardów opieki oraz tę związaną z rekrutacją i doborem odpowiedniego i odpowiedzialnego personelu.

Nasz zespół to osoby sprawdzone i godne polecenia, dbające o zdrowie i komfort życia swoich Podopiecznych.

Dbamy o pogodę ducha i sprawność fizyczną.